Reporter

reporter-ntr.pl

termy uniejów
Warto przeczytać Województwo

Kolejna śmierć motocyklisty. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować 37-latka

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Pomimo reanimacji 37-letni mieszkaniec powiatu poniósł śmierć na miejscu.

27 maja 2021 roku po godzinie 9:00 piotrkowski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zalesicach (powiat piotrkowski). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem honda z niewyjaśnionych przyczyn  zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie. Pomimo reanimacji 37-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przed podróżą zadbajmy również o swój stan psychofizyczny. Jeżeli czujemy zmęczenie czy znużenie pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku. Brawura i pośpiech na drodze może wiązać się z nieodwracalnymi w skutkach zdarzeniami.