Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Jest nowa wicedyrektor. Co z Lidią Elert?

Wicedyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ozorkowie została Dorota Janicka. Czy była jedyną kandydatką i jakie są decyzje dot. Lidii Elert, której stanowisko zostało zlikwidowane przez zarząd powiatu zgierskiego? Szefowa DPS niewiele mówi o swojej zastępczyni oraz radnej powiatowej.

dps ozorków

– Mogę potwierdzić, że w wyniku przeprowadzonego konkursu wicedyrektorem została p. Janicka. To najważniejsza informacja i nie chciałabym się wypowiadać na temat liczby kontrkandydatów – usłyszeliśmy od Joanny Dobros, dyrektor DPS w Ozorkowie.

Szefowa placówki unikała również odpowiedzi na nasze pytanie, czy w ogóle byli jacyś kontrkandydaci Doroty Janickiej. Niewiele dowiedzieliśmy się o dalszych posunięciach w stosunku do L. Elert.

– W dalszym ciągu pani Elert jest u nas zatrudniona. Najlepiej będzie, jak redakcja skontaktuje się bezpośrednio z Lidią Elert – dodaje dyrektor DPS.

Po rozmowie zadzwoniliśmy do radnej powiatowej. Nie odebrała telefonu. Radna powiatowa nie odpisała także na pytanie wysłane mailem, na jakim stanowisku jest obecnie zatrudniona w DPS.

Sprawa radnej i DPS-u w Ozorkowie odbiła się szerokim echem w regionie. W „Reporterze” opisaliśmy kontrowersje dot. Lidii Elert. Radna uważa, że likwidacja stanowiska, którym kierowała (głównego administratora) jest sprawą polityczną. Radna powiatowa związana jest z Koalicją Obywatelską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.