Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Impreza w hali sportowej w czasie ostrych obostrzeń?!

Nasi czytelnicy, którzy skontaktowali się dziś z redakcją, podejrzewali, że w hali sportowej w Ozorkowie trwa jakaś sportowa impreza lub inne masowe wydarzenie. Byli zaskoczeni liczbą zaparkowanych przy hali samochodów. Mieszkańcy pytali, czy nie doszło do złamania przepisów.

– Tyle się mówi o obostrzeniach, a w naszej hali zorganizowane zostały sportowe zmagania – usłyszeliśmy w redakcyjnej słuchawce od mieszkańca Ozorkowa. – Przechodziłem dziś po południu obok hali i zauważyłem dużo zaparkowanych aut. Jak nic, w hali coś się odbywało. Proszę o sprawdzenie, czy rzeczywiście była jakaś impreza, bo aż trudno jest mi w to uwierzyć.

Nasz reporter sprawdził doniesienie o rzekomej imprezie w hali sportowej.

Rzeczywiście przed halą stało sporo zaparkowanych samochodów.

Z jakiej przyczyny?

– Akurat dzisiaj ratownicy przechodzili obowiązkowe kursy pierwszej pomocy. Takie egzaminy odbywają się co 3 lata. Żadnej imprezy sportowej w hali nie było. Mogę zapewnić, że spełnione zostały wszelkie wymagania w związku z obostrzeniami. Z początku planowaliśmy, aby takie szkolenia zorganizować na basenie, ale w hali jest o wiele więcej miejsca – mówi Mariusz Lewandowski, dyrektor CSiR „Wodnik” w Ozorkowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.