Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Duża inwestycja na działce spółdzielni mieszkaniowej?

Według informacji przekazanych przez Piotra Piętkę, prezesa spółdzielni mieszkaniowej w Ozorkowie, jest wielu chętnych zainteresowanych dzierżawą dużej działki należącej do spółdzielni położonej w kwartale – ul. Tkacka, rondo K. Pułaskiego, Staszica i Konstytucji 3-go Maja.

– Jest to jedna z naszych większych działek, bowiem ma prawie 7 tysięcy mkw. – mówi szef ozorkowskiej spółdzielni. – Kupiliśmy tę działkę kilka lat temu od miasta. Teraz zdecydowaliśmy się na dzierżawę tego gruntu. Zgłosiło się sporo zainteresowanych podmiotów.

P. Piętka nie ukrywa, że wpływy z ewentualnej dzierżawy działki przeznaczone będą na przyszłe inwestycje spółdzielni mieszkaniowej. Z dzierżawy tak dużej działki do kasy spółdzielni co miesiąc może wpływać kilka tysięcy zł.

– Nie chciałbym na razie mówić o finansach. Na pewno jednak środki z takiej dzierżawy będą mądrze wydatkowane – zapewnia prezes SM.

Lokatorzy pobliskich budynków są zainteresowani tym, co może na działce powstać.

– Rzuciło mi się w oczy ogłoszenie spółdzielni. Mieszkam w jednym z pobliskich bloków i mam pytanie, jakie inwestycje mogą być zrealizowane na tej działce. Oby tylko okoliczni mieszkańcy nie narzekali na nowego dzierżawcę tego terenu – martwi się mieszkaniec osiedla przy Tkackiej.

Szef spółdzielni mieszkaniowej twierdzi, że ewentualna działalność nie będzie uciążliwa dla mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.