Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Powiat zgierski Zgierz

Dominik Gabrysiak, wicestarosta zgierski, zaprasza. „Nabijamy kilometry dla biało-czerwonej”…

Czy święto narodowe można uczcić na sportowo? Z powiatem zgierskim na pewno. Jeżeli lubicie biegać, chodzić na spacery, maszerować z kijkami do Nordic Walking, jesteście miłośnikami jazdy na rowerze, albo po prostu lubicie spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu to zapraszamy Was, do wspólnego sportowego uczczenia ważnych w historii naszego kraju świąt narodowych.

„Nabijamy kilometry dla biało-czerwonej” to cykl wydarzeń sportowych dotyczący trzech świąt: Święta Narodowego Trzeciego Maja (I etap), Święta Wojska Polskiego (II etap) oraz Narodowego Święta Niepodległości (III etap).

W te święta, a także przez 6 kolejnych dni po nich, zachęcamy Was, żebyście nabijali z nami kilometry dla biało-czerwonej. Pierwsze 100 osób z danego etapu wydarzenia otrzyma od nas pamiątkowy medal. Po połączeniu ze sobą medali ze wszystkich trzech etapów, stworzą one całość. Co zrobić żeby otrzymać medal?

  • Wyznaczcie trasę o długości 10 km i w terminie trwania danego etapu wydarzenia pokonajcie ją: biegnąc, maszerując, jeżdżąc na rowerze, rolkach, pieszo z pomocą kijków do Nordic Walking itp. Oczywiście z wyłączeniem pojazdów mechanicznych.
  • Udział w danym etapie udokumentujcie swoim zdjęciem z trasy, a także potwierdźcie pokonanie dystansu 10 km, np. w postaci zrzutu ekranu aplikacji mobilnej Sport Tracker. Mile widziane jest także wysłanie zdjęcia dokumentującego pobyt na trasie, w miejscu nawiązującym do świąt narodowych.
  • Zdjęcie z trasy oraz potwierdzenie pokonania dystansu wyślijcie do nas w wiadomości prywatnej poprzez profil powiatu zgierskiego na facebook’u: www.facebook.com/PowiatZgierski

Pierwszych 100 uczestników danego etapu wydarzenia otrzyma od Nas pamiątkowy medal.

WAŻNE! Za uczestnika uważa się jedną osobę (tzn. jedno zdjęcie z trasy + potwierdzenie = jedna osoba).

Terminy poszczególnych etapów:

  • Etap I 3-9 maja 2021 r. – dotyczy Święta Narodowego Trzeciego Maja;
  • Etap II 15-21 sierpnia 2021 r. – dotyczy Święta Wojska Polskiego;
  • Etap III 11-17 listopada – dotyczy Narodowego Święta Niepodległości.

Regulamin wydarzenia: http://bit.ly/NabijamyKilometryDlaBialoCzerwonej Żeby zachęcić Was do wzięcia udział w Naszym wydarzeniu prezentujemy medale, które możecie zdobyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.