HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówZniszczyli fontannę w Ozorkowie!

Zniszczyli fontannę w Ozorkowie!

zniszczyli fontannę

Jedna z ekip odpowiedzialnych za dzisiejsze przygotowanie pikniku rodzinnego na placu Jana Pawła II zniszczyła fontannę. O zdarzeniu poinformował redakcję zbulwersowany mieszkaniec, który na miejscu rozmawiał z ekipą i robił zdjęcia.

Na placu było dziś od rana bardzo nerwowo. Mieszkaniec Ozorkowa wdał się w słowne utarczki z ekipą, która zniszczyła fontannę.

– Nie chcieli, abym robił zdjęcia i na początku odmówili odpowiedzi skąd są i kto ich zaprosił. Nie dawałem za wygraną, bo w końcu zniszczone zostało mienie. Usłyszałem, że przyjechali do Ozorkowa na zaproszenie marszałka województwa łódzkiego. Wjechali na plac od strony świateł, bo nie mogli inaczej. Tłumaczyli, że wokół placu były taśmy i tylko z tej strony dało się wjechać. Podobno nie zauważyli fontanny – powiedział nam Robert Banasiak.

Mieszkaniec nie kryje zdenerwowania. Uważa, że organizatorzy powinni wcześniej wyznaczyć miejsce wjazdu na plac.

Dodajmy, że o pikniku współorganizowanym przez urząd marszałkowski w Łodzi oraz ozorkowski magistrat pisaliśmy już wczoraj. Kierowcy byli zaskoczeni zakazem parkowania przy placu, który dziś ma obowiązywać do godziny 22.

UDOSTĘPNIJ:
Zgrzyt po powiatowyc
Gdzie jest ławka? -
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.