HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiZgrzyt po powiatowych dożynkach. „Drodzy kibice, potrzebujemy Waszej pomocy” – piszą zawodnicy klubu Sarnów/Dalików

Zgrzyt po powiatowych dożynkach. „Drodzy kibice, potrzebujemy Waszej pomocy” – piszą zawodnicy klubu Sarnów/Dalików

boisko sarnów dalików

W internecie zawrzało po powiatowych dożynkach zorganizowanych na boisku piłkarskim klubu z ligi okręgowej. Zawodnicy miejscowego klubu wraz z sympatykami piłki nożnej rwą sobie włosy z głowy, gdy patrzą na stan murawy. Zwracają się z apelem o pomoc.

„Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie remontu płyty naszego boiska. Jak pewnie większość już z Was wie, 5 września 2021 roku na płycie boiska, gdzie trenujemy oraz rozgrywamy swoje mecze ligowe, odbyły się dożynki powiatu poddębickiego. Niestety w poniedziałek, dzień po dożynkach, przeżyliśmy szok. Murawa boiska w obecnym stanie nie nadaje się do gry. Dlatego właśnie teraz, w tak ciężkich chwilach dla naszego klubu potrzebujemy Waszego wsparcia. Każda złotówka ma dla nas znaczenie, więc jeśli chcesz nam pomóc prosimy o wpłatę” – można przeczytać na stronie zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/4xfskr

Jak udało nam się dowiedzieć, szacunkowy koszt remontu murawy to około 10 tysięcy złotych.

„Zebrane środki zostaną przeznaczone na renowację murawy, która została doszczętnie zrujnowana podczas dożynek powiatu poddębickiego. Obiekt jest w bardzo kiepskim stanie. Jego modernizacja jest konieczna, by można było rozgrywać na nim mecze. Pomóżcie zwrócić zawodnikom stadion. Współtwórzcie naszą historię, przekazując nawet drobną kwotę. Potrzebujemy Was” – piszą piłkarze i kibice klubu.

Na stronie można przeczytać krytykę wójta Dalikowa.

„Przyzwyczailiśmy się do tego, że gmina traktuje swój klub po macoszemu, ale nie możemy przejść obojętnie obok całkowitego braku szacunku do naszej pracy, którą charytatywnie wykonywaliśmy od wielu miesięcy. Drodzy kibice, sympatycy naszego klubu wraz z całym polskim podwórkiem piłkarskim, zwracamy się do Was z ogromną prośbą pomocy dla naszego klubu. Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się wrócić do pięknego i zielnego boiska. Zbieramy pieniądze na renowacje naszego boiska piłkarskiego w Dalikowie.

UDOSTĘPNIJ:
Tragedia! Zwłoki 36
Zniszczyli fontannę
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.