HomeAktualnościZagrożenie pożarowe przy Dworcowej!

Zagrożenie pożarowe przy Dworcowej!

graty w piwnicy

Wygląda na to, że niektórzy lokatorzy jednego z bloków przy ulicy Dworcowej w Łęczycy zapomnieli, że swoje rzeczy należy trzymać we własnej komórce. W piwnicznym korytarzu nazbierało się sporo niepotrzebnych przedmiotów a PGKiM mówi o zagrożeniu pożarowym i nakazuje ich uprzątnięcie.

Korytarz w piwnicy na zostać oczyszczony z niepotrzebnych rzeczy przez właścicieli do końca miesiąca, w przeciwnym razie wszystkie przedmioty, które zalegają zostaną wywiezione na zlecenie zarządcy budynku a kosztami będą obciążeni ich właściciele.

– Korytarz w piwnicy faktycznie jest zagracony. Czasami ciężko jest się przecisnąć jak niesie się coś do komórki. Na korytarzu zalegają głównie stare meble, jakieś szafy, opony samochodowe, jakieś graty. W końcu ktoś się za to wziął – mówi jedna z mieszkanek bloku przy Dworcowej.

Na ciągach komunikacyjnych, zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi, nie może być nic, co mogłoby spowodować np. utrudnienie w ewakuacji w przypadku realnego zagrożenia, zwłaszcza, kiedy są do duże i łatwopalne przedmioty – jak właśnie meble.

Karnawałowe szaleń
Pijaństwo przed blo
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.