HomeAktualnościKarnawałowe szaleństwo w Łęczycy! Podpowiadamy w czym na bal…

Karnawałowe szaleństwo w Łęczycy! Podpowiadamy w czym na bal…

karnawał w łęczycy

W Łęczycy oferta dla pań i panów na karnawałowe szaleństwa jest dość bogata. Zaglądamy do jednego ze sklepów z odzieżą damską.

– Tegoroczny karnawał, to królestwo długich sukien. Owszem, są klientki, które poszukują krótszych kreacji, ale zdecydowanie dominują długie do ziemi. Najbardziej jednak charakterystyczny dla tegorocznego sezonu jest „duży błysk”, pióra, świecidełka, korale, perły i oczywiście brokat. Panie szukają różnych kolorów kreacji, ale przeważają suknie błękitne, zielone, czerwone, koniecznie z połyskiem. Ceny sukien, w zależności od jakości materiału, ilości ozdób wahają się w przedziale od 250 do 350 zł – mówią właścicielki sklepu Wioletta Nowacka i Justyna Jóźwiak.

Stroje męskie są dużo bardziej skromne, klasyczne.

– Panowie preferują garnitury klasyczne. Białe, proste koszule i koniecznie muchy, szczególnie w kolorze czerwonym – słyszymy w kolejnym sklepie.

Nie mniej ważnym uzupełnieniem stroju są buty.

– Dla pań, jak zawsze szpilki – mówi Anna Markiewicz, sprzedawczyni w sklepie obuwniczym. – Dużym zainteresowaniem klientek cieszą się sandały z silikonowymi wstawkami. Są wygodne i łatwo dostosowują się do stopy. Wszystkie buty balowe muszą koniecznie mieć dużo ozdób, koralików, perełek i koniecznie powinny błyszczeć. Ciekawostką są też buty do tańca, dobrze stabilizujące stopę. W obuwiu męskim dominuje linia klasyczna w kolorach od brązu do bordo.

W Ozorkowie drożej
Zagrożenie pożarow
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.