HomeWarto przeczytaćZabrali pieniądze dla emerytów

Zabrali pieniądze dla emerytów

okradli emerytów

Skierniewiccy kryminalni zatrzymali na terenie województwa mazowieckiego dwóch mężczyzn, którzy na początku stycznia ukradli listonoszowi torbę. Do kradzieży doszło w miejscowości Bolimowska Wieś. W torbie były pieniądze przeznaczone na wypłaty emerytur. Sprawcy przyznali się do popełnionego czynu, za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

5 stycznia 2024 roku w godzinach rannych w miejscowości Bolimowska Wieś dwóch mężczyzn wykorzystując nieuwagę listonosza roznoszącego korespondencję ukradło torbę znajdującą się w samochodzie. W torbie były między innymi pieniądze przeznaczone na wypłaty emerytur. Listonosz natychmiast zaalarmował o zdarzeniu organy ścigania. Skierniewiccy kryminalni niezwłocznie podjęli działania zmierzające do identyfikacji sprawców.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kradzieży dokonało dwóch mężczyzn, którzy po zabraniu torby oddalili się z miejsca pojazdem marki Skoda. Czynności podjęte przez policjantów doprowadziły do dwóch 45-letnich mężczyzn. Zostali oni zatrzymani na terenie powiatu warszawskiego. Sprawcy przyznali się zarzucanego im czynu. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ