HomeAktualnościZa Biedronką „Łęczycanka” zrobiła klomb. Mieszkańcy pytają – „czy to tak zostanie?”

Za Biedronką „Łęczycanka” zrobiła klomb. Mieszkańcy pytają – „czy to tak zostanie?”

klomb biedronka

Mieszkańcy nie krytykują samego pomysłu zagospodarowania terenu na tyłach Biedronki, ale dużo wątpliwości wzbudza jego obecny wygląd. – Albo robota jest nieskończona, albo wykonawca był wyjątkowo niechlujny – usłyszeliśmy na osiedlu.

W ramach wzbogacania stanu terenów zielonych, zgodnie z przyjętym planem, zarząd SM „Łęczycanka” urządził klomb na tyłach dyskontu, przy ulicy Belwederskiej.

– Wszystko byłoby super, ale nie jest. Kamyków wkoło iglaków chyba zabrakło, bo nie są usypane w całej zewnętrznej części i widać folię a krawężniki są chyba z odzysku, bo na nowe nie wyglądają. Od jakiegoś czasu nic się w tym miejscu już nie dzieje. Na tak wykonany klomb szkoda było każdej naszej złotówki. Można myśleć, że tak już zostanie, bo robotników nie widać – mówi jeden z mieszkańców. – Całość, gdyby była wykonana porządnie, wyglądałaby super, a na ten moment można mówić o fuszerce. Czy prace zostaną doprowadzone do końca?

Czy urządzanie klombu za „Biedronką” jest skończone? Pytamy prezesa „Łęczycanki” Jarosława Pacholskiego.

– Gołym okiem widać, że prace jeszcze trwają. Obecnie kończymy roboty brukarskie, a w dalszej kolejności dokończymy prace związane bezpośrednio z nasadzeniami zielonymi. Następnie, na przełomie maja i czerwca będziemy kontynuować urządzanie terenów zielonych pod blokiem Belwederska 85 związane z budową w tym miejscu chodnika i remontem wejść do klatek schodowych – mówi prezes spółdzielni mieszkaniowej. – Krótka przerwa i kolejność prac była wymuszona czasem wegetacji roślin, terminami wykonania robót budowlanych, a przede wszystkim rozmowami z Najemcą pawilonu handlowego o kosztach związanych z pracami brukarskimi, które trzeba ponieść w konsekwencji Jego działalności gospodarczej, chodzi tutaj o dostawy towarów samochodami ciężarowymi.

Pszczoły na rowerze
Karambol na autostra
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.