HomeSzokująceWstrząsające odkrycie. Odcięta głowa dziecka w paczce!

Wstrząsające odkrycie. Odcięta głowa dziecka w paczce!

odcięta głowa

Wstrząsającego odkrycia dokonali celnicy w stolicy Argentyny, Buenos Aires. W paczce zaadresowanej do zamieszkałej w Nowym Jorku celebrytki znaleźli odciętą głowę dziecka, owiniętą w maskę Spider-Mana. Służby sprawdzają teraz, kto mógł być nadawcą tej przesyłki i jaki związek z tą sprawą miała kobieta, do której pakunek miał dotrzeć.

Argentyna. Odcięta głowa dziecka znaleziona w paczce

Tamtejszych celników z urzędu w Monte Grande w Buenos Aires zaniepokoił pakunek, który – podobnie jak te z Meksyku – miał trafić do Stanów Zjednoczonych. Jego adresatką była znana argentyńska celebrytka, uczestniczka kilku reality shows, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku.

W paczce znajdowała się głowa dziecka – chłopca w wieku od 9 do 12 lat – owinięta w maskę Spider-Mana. Służby badają, kto mógł być nadawcą tej mrożącej krew w żyłach przesyłki. Na ten moment wiadomo jedynie, że ten ktoś skorzystał w tym celu z fałszywej tożsamości.

Śledczy badają różne hipotezy dotyczące roli kobiety-adresatki w całej tej sytuacji. Najbardziej prawdopodobna jest ta, że chciano ją zastraszyć, ale nie wykluczono również, że sprawa może mieć związek z aferą wokół handlu ludzki szczątkami. Zbadana będzie także tożsamość chłopca, którego głowę znaleziono.

UDOSTĘPNIJ:
Makabra! Matka i dzi
Ciało 30-latki bez
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.