HomeAktualnościW tym roku WOŚP przed magistratem

W tym roku WOŚP przed magistratem

wośp łęczyca

Tegoroczny, 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” „. Na jakie atrakcje można liczyć w Łęczycy?

29 stycznia na parkingu przed urzędem miejskim w godzinach 13.30-15-30 funkcjonować ma kuchnia polowa, od godziny 16 do 18 zaplanowano ognisko z kiełbaskami a tradycyjnie o godzinie 20 – światełko do nieba. Przy magistracie będzie można skorzystać z przejażdżki motocyklowej. W Domu Kultury w Łęczycy od godziny 15 do 20 atrakcje będą muzyczne.

Przez cały finałowy dzień Orkiestry na terenie miasta pieniądze do puszek zbierać będą wolontariusze.

Łęczycki Sztab nr 6176 będzie mieć swoją siedzibę w sali konferencyjnej urzędu miejskiego, ul. Marii Konopnickiej 14. Już funkcjonują też puszki stacjonarne 31. finału WOŚP przy łęczyckim sztabie, które znajdują się m.in. w SP nr 1 czy miejskich przedszkolach. Trwają także licytacje – aukcje łęczyckiego sztabu znajdują się pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/karligocha i trwają do 29 stycznia br., czyli zakończą się w dniu wielkiego Finału.

Problem na Belweders
Założył sobie pę
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.