HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiW parku miejskim w Łęczycy kolejne dewastacje!

W parku miejskim w Łęczycy kolejne dewastacje!

zniszczenia w parku

Znów doszło do aktu wandalizmu w parku. Tym razem zniszczone zostały dwa przęsła w mostku prowadzącym w stronę altany. Zieleń miejska, tymczasowo, zabezpieczyła je deskami.

– Już brakuje słów na tych chuliganów. Jak nie niszczą ławki, to altanę, to tablice informacyjna czy mostki. Co to wszystko komuś przeszkadza? Nie mogę pojąć po co niszczyć nasze wspólne dobro – komentuje spacerująca o parku łęczycanka. – Tablice informacyjne w parku też już chyba wszystkie są zniszczone. Pomazane sprayem tak, że nie można rozczytać treści.

Do niszczenia miejskiego mienia dochodzi zbyt często. Miasto każdorazowo zgłasza akty wandalizmu na policję, co szczególnych efektów nie przynosi.

Jak przekazuje dyrektor Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska” Adam Kujawa, ostatni akt dewastacji został zgłoszony na policję. Ciężko określić ilość dewastacji, ponieważ – niestety – zdarzają się one nagminnie. W przypadku uszkodzonych tablic informacyjnych konieczne będzie zamówienie nowych, lecz nastąpi do dopiero w przyszłym roku.

Jakie inwestycje zap
Ujawniono szczegół
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.