HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiW Łęczycy awantura na Bitwy nad Bzurą. Pieszy zabrał kurier kluczyki od auta i je wyrzucił

W Łęczycy awantura na Bitwy nad Bzurą. Pieszy zabrał kurier kluczyki od auta i je wyrzucił

bitwy nad bzurą

Pani kurier pracująca w jednej z firm rozwożących przesyłki miała bardzo nieprzyjemne spięcie z – delikatnie mówiąc – impulsywnym przechodniem. Mężczyzna mocno zdenerwował się, że kobieta zaparkowała samochód na chodniku a on nie mógł przejść.

– 3 grudnia po godzinie 11 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Bitwy nad Bzurą doszło do kradzieży. Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy prowadzi postępowanie w tej sprawie. Ewentualnych świadków zdarzenia lub osoby posiadające znaczące informacje, prosimy o kontakt z naszą jednostką – mówi st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Co właściwie wydarzyło się na Bitwy nad Bzurą w sobotnie przedpołudnie? I jaki związek ma zgłoszenie dotyczące kradzieży z samochodem zaparkowanym na chodniku?

Jak dało nam się ustalić, kurierka zatrzymała się samochodem przed jednym z domów na ulicy Bitwy nad Bzurą, gdzie miała dostarczyć paczkę. Samochodem wjechała na chodnik – nie pozostawiając zbyt wiele miejsca dla pieszych. Pech chciał, że w tym czasie chodnikiem szedł dość nerwowy mężczyzna, który zwrócił kobiecie uwagę, że nie może przejść, bo źle zaparkowała samochód. Kurierka uwagę mężczyzny puściła koło uszu, co jeszcze bardziej zagotowało mężczyznę. Wyciągnął więc kluczyki ze stacyjki samochodu kurierskiego i je wyrzucił. Po tej sytuacji między kobietą a mężczyzną doszło do awantury. Kurierka zadzwoniła na policję, zdążyła też utrwalić wizerunek mężczyzny – który, wydrukowany, został wywieszony w jednym z łęczyckich sklepów.

Makabra w Ozorkowie!
Jaka cena gazu dla m
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.