HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiVolkswagen skosił betonowe słupki przed urzędem w Łęczycy! W momencie tego zdarzenia, nikt tamtędy nie szedł… mogło dojść do nieszczęścia. Trwają poszukiwania kierowcy!

Volkswagen skosił betonowe słupki przed urzędem w Łęczycy! W momencie tego zdarzenia, nikt tamtędy nie szedł… mogło dojść do nieszczęścia. Trwają poszukiwania kierowcy!

skosił słupki

Dziś przed godz. 9 kierowca czarnego volkswagena, jadący od strony Kaliskiej, wjechał w betonowe słupki przed urzędem miasta. Uszkodził kilka z nich, a następnie pojechał dalej. Całe szczęście w tym czasie nikt tamtędy nie przechodził. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Dowiedzieliśmy się, że właściciel passata został szybko namierzony. Przód volkswagena – czemu nie ma się co dziwić – nosi widoczne ślady uszkodzeń.

Właściciel vw jest mieszkańcem Łęczycy. Policja wyjaśnia przyczyny tego niecodziennego zdarzenia.

– Volkswagena passata funkcjonariusze odnaleźli na pobliskim blokowisku. Został porzucony i na ten moment trwają poszukiwania jego właściciela. Będziemy ustalać, czy volkswagenem kierował właściciel, czy też ktoś inny. Oczywiście będziemy też starać się ustalić, czy kierowca był trzeźwy. Osoby, które były świadkami tej sytuacji prosimy o kontakt z policją – mówi st. asp. Mariusz Kowalski, rzecznik policji w Łęczycy.

UDOSTĘPNIJ:
"Zostałeś skierowa
Tragiczny wypadek! A
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.