HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiGm. ŁęczycaUrząd gminy przestrzega mieszkańców!

Urząd gminy przestrzega mieszkańców!

fotowoltaika oszuści

Na terenie gminy Łęczyca pojawili się oszuści podszywający się pod pracowników firmy dokonującej montażu paneli fotowoltaicznych. Twierdzą, że działają na zlecenie urzędu gminy Łęczyca, co jest kłamstwem.

O wizytach podejrzanych przedstawicieli handlowych z branży OZE, mieszkańcy informują urzędników. Pytają też, czy gmina faktycznie wysłała do nich firmę fotowoltaiczną. Trzeba mieć się na baczności, bowiem o takich działaniach mieszkańcy są informowani przez urząd, poza tym, podobnej wizyty mogą spodziewać się tylko mieszkańcy korzystający z gminnych projektów.

Na stronie urzędu gminy umieszczona została informacja w tej sprawie:

„W związku z napływającymi od mieszkańców gminy Łęczyca informacjami o wizytach w ostatnim czasie przedstawicieli firm proponujących montaż instalacji fotowoltaicznych na zlecenie gminy Łęczyca, informujemy, iż gmina Łęczyca nie zlecała żadnej firmie dokonywania wizyt w zakresie montażu wspomnianych instalacji. Tego typu wizyty na zlecenie urzędu gminy odbywają się tylko i wyłącznie w przypadku realizacji projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych, po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie osoby zainteresowane”.

Na podobne wizyty oszustów powinni zwracać uwagę mieszkańcy całego powiatu.

Nie miał maseczki i
Strach korzystać z
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.