HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówStrach korzystać z takiej pergoli

Strach korzystać z takiej pergoli

pergola śmieci

Gorszej pergoli śmietnikowej nie ma chyba w całym Ozorkowie. Może runąć w każdej chwili. Jakie plany ma spółdzielnia mieszkaniowa? Czy pergola zostanie naprawiona, czy też wyburzona?

– Zdaję sobie sprawę w jakim stanie technicznym jest ta pergola. Zanim jednak zapadnie decyzja, co z nią zrobimy, musimy utwardzić do niej drogę od strony ul. Zachodniej – mówi Zdzisław Ewiak, prezes spółdzielni mieszkaniowej. – Zachodnia ma zostać wyasfaltowana w kwietniu przyszłego roku i dlatego wcześniej spółdzielnia musi wykonać utwardzenie do tej pergoli. Wydaje się, że najbardziej ekonomiczną opcją będzie wyburzenie pergoli.

Co później? Warto wspomnieć, że na terenach spółdzielni mieszkaniowej nie ma ustawionej ani jednej pergoli śmietnikowej. Są jedynie utwardzone miejsca pod pojemniki na śmieci.

– Planujemy inwestycję związaną z postawieniem pergoli śmietnikowych. To nie są jednak tanie zamierzenia, bowiem według wstępnych wyliczeń postawienie blisko 60 takich pergoli kosztowałoby spółdzielnię ok. 600 tysięcy zł. Niestety, na chwilę obecną są to dla nas zbyt wysokie koszty – dodaje szef SM w Ozorkowie.

Czy tu będzie Lidl?
Pierś z kurczaka z
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.