HomeDla niejUroda na święta

Uroda na święta

uroda na święta

Sen służy urodzie

Przygotowania do pięknego wyglądu i samopoczucia rozpocznij od wdrożenia w życie planu wysypiania się. Zdrowy sen jest najlepszym lekarstwem na podsinione oczy i bladą cerę. Codzienna godzina snu więcej to zastrzyk energii dla całego organizmu. Na zapas co prawda nie można się wyspać, ale deficyt snu da się zlikwidować w ciągu kilku, kilkunastu dni.
Jeśli tylko możesz, wypróbuj kilkuminutowe drzemki w ciągu dnia. Działają na mózg odprężająco i pozwalają w nowy sposób popatrzeć na znane sytuacje. Może przyniosą odpowiedź na pytanie, jakie prezenty kupić najbliższym pod choinkę?

Nawadniaj organizm, chroń skórę

Święta Bożego Narodzenia przypadają w czasie niekorzystnym dla naszej skóry. Przesuszona przebywaniem w ogrzewanych pomieszczeniach twarz, wystawiana jednocześnie na działanie wiatru i mrozu, nierzadko nie potrafi poradzić sobie z transepidermalną ucieczką wilgoci. Trzeba wspomóc ciało i skórę poprzez picie dużej ilości niegazowanej wody i używanie kremów chroniących skórę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Dieta i ruch dobre na wszystko

Ograniczanie spożywania wysokokalorycznych posiłków i ćwiczenia fizyczne powinny być dobrym zwyczajem przez cały rok, ale szczególnie przed świętami mogą przynieść dobre skutki. Ćwiczenia dodadzą ciału sprężystości, a delikatna dieta spowoduje wysmuklenie ciała i sprawi, że w trakcie świątecznych spotkań będziemy autentycznie zainteresowani tym, co znajduje się na stole. Nie ma lepszej pochwały dla gospodyni domu, niż pochwała jej kuchni.

TAGI POSTU:
Sprawdzamy, które o
Piękny Makijaż
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.