HomeKraj i ŚwiatUczeń pobił nauczycielkę!

Uczeń pobił nauczycielkę!

uczeń pobił

Uczeń podstawówki w Głogowie na oczach kolegów pobił swoją nauczycielkę na lekcji. Wymierzył jej kopniaka, uderzył książką, a następnie zadał cios ręką w głowę. Dyrekcja zareagowała stanowczo i wezwała na miejsce pogotowie i policję. Sprawę opisała „Gazeta Wrocławska”.

– Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana – mówi gazecie dyrektor szkoły Ernest Kłósek.

Do pobicia nauczycielki doszło w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie. Miał się tego dopuścić w pierwszych dniach nowego roku szkolnego uczeń jednej ze starszych klas. Chłopiec kopnął nauczycielkę w nogę, następnie uderzył książką, a potem dłonią w twarz. Był wzburzony i agresywny. Po tym zdarzeniu dyrekcja wezwała do szkoły policję i pogotowie.

Uczeń zaatakował nauczycielkę. Kazała mu ustąpić miejsca

– Tuż po napaści na nauczycielkę, uczeń nadal był bardzo wzburzony. Innemu nauczycielowi, który był w pobliżu, udało się uspokoić chłopca i spowodować, by nie zrobił krzywdy sobie i innym – opowiada „Gazecie Wrocławskiej” Ernest Kłósek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie. – Wezwałem policję i pogotowie, które po kwadransie przyjechały do szkoły i podjęły swoje czynności. Zapewniam, że nasza szkoła jest bezpieczna i ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana

UDOSTĘPNIJ:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.