HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiPoddębiceNetto już w Poddębicach! Duże zmiany po ponad 10 latach…

Netto już w Poddębicach! Duże zmiany po ponad 10 latach…

netto poddębice

Netto kilka dni temu przejęło Tesco w Poddębicach. Stara marka marketu, przy ul. Łęczyckiej, działała od 2010 r. Był to niewielki market, ale – jak podkreślał kierownik poddębickiego Tesco, z którym rozmawialiśmy przed procesem przejęcia – z gronem stałych klientów.

– Myślę, że Netto będzie inwestować w ten obiekt – powiedział nam Mikołaj Jałkiewicz, kierownik byłego już marketu Tesco w Poddębicach.

Przypomnijmy, że Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, porozumiała się z Tesco Polska w sprawie przejęcia całości działalności spółki – w tym jej sklepów i magazynów. Transakcja obejmuje przejęcie przez Salling Group 301 sklepów i dwóch magazynów w całym kraju. W ramach umowy około 7 tys. pracowników Tesco zostanie przeniesionych do Salling Group.

– Przed nami intensywny okres otwarć nowych sklepów, których będzie przybywało z tygodnia na tydzień. Każda nowa lokalizacja to dla nas powód do radości, szczególnie jeśli pojawiamy się w miastach, w których nas dotąd nie było – przekazuje mediom Krzysztof Kamiński, dyrektor operacyjny w Netto Polska.

Nowe placówki będą funkcjonować zgodnie z flagowym formatem Netto. W ofercie klienci znajdą duży wybór świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO.

Market w Poddębicach został odnowiony. Dziś kończyły się ostatnie prace modernizacyjne, w tym zakładanie światłowodu.

UDOSTĘPNIJ:
Dożynki gminy Uniej
Uczeń pobił nauczy
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.