HomeTemat głównyTragedia w Unewelu to nie był wypadek? Czy matka i dzieci zostały zabite?

Tragedia w Unewelu to nie był wypadek? Czy matka i dzieci zostały zabite?

tragedia unewel

Jak podaje RMF FM, rodzinna tragedia w Unewelu koło Opoczna w Łódzkiem to nie był nieszczęśliwy wypadek. Reporterzy dowiedzieli się, że do śmierci matki i jej trzech synów ktoś się przyczynił, chociaż ciała znaleziono w domu, który był objęty pożarem.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że dwaj młodsi chłopcy mieli rany cięte szyi. To może wskazywać na to, że zginęli jeszcze zanim trujący dym wypełnił dom.

Oczywiście dokładną przyczynę ich śmierci ustali sekcja zwłok.

Śledczy będą ustalać także okoliczności zgonu matki i najstarszego syna. Może okazać się, że za śmiercią 39-letniej kobiety oraz trzech chłopców w wieku 3, 4 i 9 lat kryje się jeszcze większa tragedia, niż to, co do tej pory wiemy. Lekarz, który stwierdził zgon 39-letniej matki oraz jej trzech synów, nie wykluczył udziału osób trzecich.

Do pożaru w domu doszło w czwartek około godziny 14, kiedy w domu była 39-letnia matka i jej trzech synów. Wcześniej jej mąż zapalił w piecu i wyszedł do pracy.

Pożar objął część piętrowego domu jednorodzinnego. Sąsiedzi wezwali straż ok. 14:30, gdy dym było już widać na zewnątrz budynku.

UDOSTĘPNIJ:
Łódzka KAS zabloko
Jezuskowi urwano gł
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.