HomeDramatTo było miejsce kaźni! Była nauczycielka matematyki uśmierciła wiele psów! (uwaga, drastyczne zdjęcia)

To było miejsce kaźni! Była nauczycielka matematyki uśmierciła wiele psów! (uwaga, drastyczne zdjęcia)

psy

Makabrycznego odkrycia dokonali przedstawiciele prozwierzęcej organizacji w jednym z gospodarstw w województwie łódzkim. Na całym terenie znajdowały się zwłoki psów. Agresywna właścicielka zwierząt została zatrzymana przez policję.

W tej sprawie zainterweniował Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, którego przedstawiciele opublikowali w swoich mediach społecznościowych relację z makabrycznego odkrycia.

„Trwa dramatyczna interwencja! Od zaburzonej i agresywnej zbieraczki, byłej nauczycielki matematyki, odbieramy wspólnie z Policją i Inspekcją Weterynaryjną w Wieruszowie kilkadziesiąt zwierząt. Od 10! lat oprawczyni nie wpuszczała nikogo na swoją posesję, a organy państwa, pomimo dziesiątek zgłoszeń, rozkładały ręce. O sprawie dowiedzieliśmy się wczoraj i wkroczyliśmy do miejsca kaźni…
Zwłoki zwierząt trzymane pod obrazem Jezusa, szczenięta z parwowirozą trzymane w tapczanie, psy żyjące w pomieszczeniu, w którym wszystko oblepione jest ich odchodami. To jednak nie wszystko – część psów ratujemy z piwnicy, w której po kostki brodzimy w fekaliach ich właścicielki, bowiem tam załatwiała ona swoje potrzeby fizjologiczne i również tam trzymała psy!!! Sytuacja jest krytyczna, ponieważ musimy uratować bardzo wiele zwierząt, w tym szczenięta ze śmiertelną chorobą. Wkrótce będziemy informować o szczegółach tego dramatu, a tymczasem błagamy o Wasze wsparcie! Bez Twojej pomocy nie zdołamy ich uratować!” – czytamy w informacji.

Koszmar wydarzył się w powiecie wieruszowskim, na terenie posesji w Radostowie.

Z uwagi na swoje agresywne zachowanie, m.in. próbę użycia siekiery, kobieta nazywana „zbieraczką” została osadzona w policyjnym areszcie.

UDOSTĘPNIJ:
Ostrzeżenie! Tych t
W Ozorkowie wiosna z
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.