HomeAktualnościTermy Uniejów przygotowały specjalną majówkową promocję!

Termy Uniejów przygotowały specjalną majówkową promocję!

termy uniejów

Kompleks Termy Uniejów na czas weekendu majowego (już od 29 kwietnia) przygotował dla swoich gości specjalną promocję – ,,3 za 2″, podczas której kupując bilet 3-godzinny zapłacimy tylko za 2 godziny. Co ważne promocja potrwa aż do 8 maja!

Promocja ,,trzy za dwa” trwa w dniach od 29 kwietnia 2022 do 8 maja 2022 roku. W ramach wiosennej promocji każdy gość Kompleksu Termalno-Basenowego będzie mógł zakupić wejście 3- godzinne w cenie wejścia 2-godzinnego.

Termy Uniejów to kompleks basenów z leczniczą wodą termalną, czerpaną z odwiertów z głębokości ponad 2 kilometrów spod powierzchni ziemi. Jej korzystny wpływ na zdrowie i urodę został potwierdzony badaniami naukowymi. Szczególnie duże uznanie znajduje wśród osób cierpiących na reumatyzm, dyskopatię, nerwoból i schorzenia o podłożu laryngologicznym.

W ramach kompleksu Term Uniejów można korzystać z basenu pływackiego, dla dzieci, basenów solankowo-uzdrowiskowych, rwącej rzeki, jacuzzi,  strefy brodzikowej z zamkiem dla dzieci oraz zjeżdżalni. W kompleksie znajduje się także strefa SPA  i relaksu z masażami oraz sauny. 

Atrakcji nie zabraknie również dla tych, którzy odwiedzą Uniejów 30 kwietnia i 1 maja, bowiem miasto organizuje  kolejny Festiwal Misja Przygoda. W sobotę i niedzielę na gości czekać będą m.in. wystawa samochodów zabytkowych oraz przejażdżki pojazdami militarnymi, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także wioska rzemiosła i jarmark.

Uwaga! Na drodze dos
33-latek zadźgał s
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.