HomeCiekawostkiTego jeszcze nie było! Kozy na przystanku!

Tego jeszcze nie było! Kozy na przystanku!

kozy na przystanku

Policjanci z Posterunku Policji w Rozprzy otrzymali zgłoszenie o niecodziennych turystkach, które stały na przystanku w samym centrum miasta. Dwie białe kozy wyglądały, jakby oczekiwały na autobus. Policjanci ustalili i dotarli do właściciela. W związku z tym, że nie mógł on zabezpieczyć zwierząt, trafiły one pod opiekę pracowników urzędu. Właściciel wkrótce odpowie za popełnione wykroczenie.

7 listopada 2023 roku policjanci z Posterunku Policji w Rozprzy otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta, na przystanku autobusowym stoją dwie kozy. Kiedy pojechali na miejsce potwierdzili informację. Rogate zwierzęta stały w wiacie przystankowej i wyglądały tak, jakby czekały na środek komunikacji.

Mundurowi od razu rozpoczęli działania, aby ustalić właściciela zwierząt. Wraz z przedstawicielami lokalnego samorządu dotarli do mieszkańca Rozprzy. Okazało się, że jest tak nietrzeźwy, że jego stan uniemożliwia mu opiekę nad zwierzętami. Parzystokopytne zostały objęte opieką przez pracowników urzędu. Właściciel natomiast odpowie za popełnione wykroczenie, które mówi, że „kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.

91-latka miała w br
Morsy z Ozorkowa w f
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.