Siedziba odnowiona!
Wojciech Czaplij – zastępca burmistrza Łęczycy oraz Elżbieta Wencel – sekretarz miasta Łęczyca, na zaproszenie
Wojciech Czaplij – zastępca burmistrza Łęczycy oraz Elżbieta Wencel – sekretarz miasta Łęczyca, na zaproszenie
Radna Magdalena Michalak od dawna zabiega, aby władze miasta przypomniały sobie o istnieniu pomnika przy