Festyn z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy w Łęczycy
Na placu Tadeusza Kościuszki było mnóstwo atrakcji: dmuchańce, strefa gastronomiczna, stoiska promocyjne z różnego rodzaju
Na placu Tadeusza Kościuszki było mnóstwo atrakcji: dmuchańce, strefa gastronomiczna, stoiska promocyjne z różnego rodzaju
Blisko 15 litrów krwi oddali honorowi dawcy podczas akcji „Ozorków pompuje” zorganizowanej 25 czerwca w
Na placu Kościuszki odbyła się kolejna już akcja oddawania krwi, zorganizowana przez Klub HDK PCK
Dziś odbyła się ostania z sześciu akcji zaplanowanych na ten rok, których organizatorem była Komenda
Blisko 1000 rozdanych odblasków i ponad 10 litrów zebranej krwi to efekt akcji „Świeć przykładem”.