HomeAktualnościŚmierć na drodze! Zginął 45-letni motocyklista i 20-letni kierowca osobówki

Śmierć na drodze! Zginął 45-letni motocyklista i 20-letni kierowca osobówki

śmierć na drodze

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kowale. W wyniku zderzenia opla z motocyklem, 45-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek miał miejsce w miejscowości Kowale. Jak wynika ze wstępnych ustaleń doszło o zderzenia opla combo kierowanego przez 29-letnią mieszkankę powiatu sieradzkiego z motocyklem, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Na miejsce zdarzenia skierowane zostały służby ratunkowe. Niestety pomimo podjętej  reanimacji i wysiłku służb medycznych motocyklista zmarł. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne i przesłuchali świadków zdarzenia. Kierująca oplem była trzeźwa. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez sieradzkich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu. 

Tragiczny wypadek w Rogóźnie

Łascy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Kia, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 20-letni kierowca zginął na miejscu.

Na drodze wojewódzkiej 481 w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, wynika, że kierujący kią ceed prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, 20-letniego kierującego nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci oraz technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady. Droga była całkowicie zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierowali ruch na wyznaczone objazdy. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez łaskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku.

Łupy chował pod ka
Na pomoc rannemu psu
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.