Quadem prosto w drzewo! Młodzi ludzie w szpitalu!

W miejscowości Dybów w gminie Pęczniew (pow. poddębicki) 22-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego, kierując quadem po drodze publicznej, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Razem z nią pojazdem podróżował 20-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego.
W wyniku wypadku oboje zostali przetransportowani przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala.
Fot. OSP Pęczniew


