HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiPolicjanci z Łęczycy składali życzenia i rozdawali odblaski

Policjanci z Łęczycy składali życzenia i rozdawali odblaski

policyjne życzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy spotkali się z seniorami na terenie miasta. Funkcjonariusze przypominali o zachowaniu ostrożności podczas poruszania się po drodze oraz jak się zachować, aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Z okazji Święta Dnia Babci i Dziadka z najlepszymi życzeniami mundurowi przekazywali elementy odblaskowe oraz materiały profilaktyczne.

Każda okazja jest dobra, aby przypomnieć seniorom o zasadach bezpieczeństwa i przestrzec przed oszustami. Doskonałym momentem na wspólne spotkanie jest między innymi Dzień Babci i Dziadka. Dlatego policjanci spotkali się z seniorami na terenie miasta.
Mundurowi rozmawiali z osobami starszymi jak należy się zachować, aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Przypominali o zachowaniu ostrożności podczas poruszania się po drodze. Zachęcali do korzystania z elementów odblaskowych bez względu na to, czy poruszamy się w obszarze zabudowanym, czy poza nim. Z okazji Święta Dnia Babci i Dziadka w trosce o bezpieczeństwo wszystkich seniorów, Babcie i Dziadkowie otrzymali od policjantów elementy odblaskowe, materiały profilaktyczne z najlepszymi życzeniami od wszystkich mundurowych.

 

Starostwo w Łęczyc
Surowe kary dla pija
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.