HomeAktualności z regionu+Poezja na wesoło w wykonaniu przedszkolaków

Poezja na wesoło w wykonaniu przedszkolaków

przedszkolaki

W Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski “Poezja na wesoło”, którego organizatorem była Rada Pedagogiczna Przedszkola Miejskiego nr 4 w Ozorkowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektorzy ozorkowskich przedszkoli.

W konkursie wzięło udział 8 przedszkoli z Ozorkowa, Leśmierza, Parzęczewa i Chociszewa. Jury w składzie: Magdalena Zdziarska, Aleksandra Kalinowska i Natalia Olczak, po wysłuchaniu 16. występujących młodych artystów, przyznało następujące miejsca:

I miejsce Anna Pietruszewska z Gminnego Przedszkola w Leśmierzu

II miejsce Filip Gil z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Urszulanek SJK

III miejsce Maria Maćczak z Przedszkola Miejskiego nr 2

Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkie przedszkolaki wykazały się niesamowitą pamięcią, talentem recytatorskim i przede wszystkim ogromną odwagą, wychodząc na scenę i prezentując utwory przed licznie zgromadzoną publicznością. Gratulujemy uczestnikom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Obecne na konkursie recytatorskim były także absolwentki Przedszkola Miejskiego nr 4, które w czasie przerw i obrad jury swoimi występami artystycznymi umiliły czas zgromadzonym na widowni gościom. Uczestnikom konkursu bardzo spodobały się występy Marianny Prorok (zawodniczki gimnastyki artystycznej, wychowanki Szkoły Gimnastyki Artystycznej PASJA, reprezentantki Ozorkowa w zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich) i Michaliny Steglińskiej (młodej wokalistki kształcącej się pod kierunkiem Anny Szoszkiewicz, laureatki ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych konkursów wokalnych).

UDOSTĘPNIJ:
Na placu remont był
Rywalizacja i dobra
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ