PGK Daszyna

PGK Daszyna

Duża inwestycja w gm. Daszyna. Kanalizacja za ponad milion złotych!

1 093 470 złotych kosztować będzie kolejna ważna inwestycja w gminie Daszyna. Firma z Kutna, która wygrała przetarg ogłoszony przed Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Daszynie prowadzi prace ziemne. Inwestycja polega na budowie i przebudowie sieci kanalizacji sanitarnej.

Wykopy rozpoczęto pod koniec ubiegłego roku w centrum Daszyny i mimo niekorzystnej pogody, prace prowadzone są codziennie. Do zrobienia jest całkiem sporo. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie i przebudowie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Daszyna w następującym zakresie: budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej, budowa sieci kanalizacji tłocznej, budowa przepompowni ścieków, budowa odejść bocznych kanalizacji. przebudowa sieci kanalizacji grawitacyjne. Nowe rury kanalizacyjne położone zostaną do oczyszczalni ścieków. Obecna sieć kanalizacji sanitarnej wymagała już wymiany, dlatego zapadła decyzja o inwestycji.

– W gminie ważne są nie tylko te inwestycje, które widać gołym okiem. Wymiana sieci kanalizacji sanitarnej to także bardzo istotna sprawa. Dobrze, że PGK w Daszynie realizuje to zadanie – mówi wójt Daszyny Zbigniew Wojtera.

Wykonawca ma czas do końca czerwca tego roku, żeby zrealizować zadanie.

kanalizacja daszyna
UDOSTĘPNIJ:
Pseudo-wnuczek zatrz
Społem Ozorków
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.