HomeTemat głównyPająki w przesyłce kurierskiej!

Pająki w przesyłce kurierskiej!

pająki w paczce

Policjanci zabezpieczyli 40 sztuk różnych gatunków pająków. Egzotyczne stawonogi zostały znalezione przez pracownika firmy kurierskiej, podczas sprawdzania jej zawartości przed wysyłką za granicę. Wszystkie trafiły do powiatowego lekarza weterynarii. Funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tego nietypowego zdarzenia.

27 lipca 2022 roku popołudniu policjanci zostali powiadomieni o nietypowej przesyłce ujawnionej w jednym z punktów logistycznych firmy kurierskiej w Kutnie. Jak się okazało w  paczce, podczas rutynowego sprawdzania zawartości zostały znalezione żywe pająki. W środku przesyłki nie było żadnych dokumentów. Paczka z pająkami miała docelowo trafić poza granice naszego kraju a konkretnie do Azji.
Łącznie zabezpieczono 40 sztuk pająków różnej wielkości zapakowanych w pojemniki plastikowe i styropianowe. Wszystkie zostały przekazane powiatowemu lekarzowi weterynarii.
Policjanci przyjęli zawiadomienie w tej sprawie i wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Z całą pewnością funkcjonariusze będą wspierać się opinią arachnologa.


 

I znów wandale dali
Skontaktował się z
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.