HomeAktualnościI znów wandale dali „popis” w parku miejskim w Ozorkowie

I znów wandale dali „popis” w parku miejskim w Ozorkowie

park w ozorkowie

Kilka tablic informacyjnych należało zdjąć ze stelaży w parku miejskim w Ozorkowie. Były tak pomazane, że czyszczenie na miejscu i tak na nic by się zdało.

– Najbardziej zamazane tablice musieliśmy zdemontować i ponownie umieścić na nich informacje o parku i roślinności – mówi Mariusz Ostrowski, sekretarz miasta. – Te mniej pomazane tablice doczyściliśmy na miejscu.

Niestety, w parku miejskim często dochodzi do wandalizmu. Nie tak dawno do urzędu sami zgłosili się nastolatkowie, którzy przyznali się do pomazania tablic. Warto jednak wspomnieć, że wcześniej burmistrz Jacek Socha umieścił na stronie urzędu i swoim profilu facebookowym wiadomość o pomazanych tablicach i ewentualnych konsekwencjach dla sprawców.

Zapytaliśmy w urzędzie miasta, kiedy w parku pojawi się regulamin na który niektórzy czekają z utęsknieniem. Zapis będzie konkretnie informował, co można, a czego nie w parku w Ozorkowie.

Przypomnijmy, że do parku wjeżdżają czasami miłośnicy motorów i quadów a nawet kierowcy samochodów. Oczywiście w regulaminie będzie zakaz dla tego typu zachowań.

Wiadomo już, że będzie można jeździć rowerem po parkowych alejkach a także odwiedzać park wraz z psem.

Dowiedzieliśmy się, że radni mają uchwalić parkowy regulamin po wakacjach.

Chciał pokazać żo
Pająki w przesyłce
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.