HomeAktualnościOszczędności na basenie… klient jest zaniepokojony i publikuje list otwarty

Oszczędności na basenie… klient jest zaniepokojony i publikuje list otwarty

basen wodnik

Jeden z mieszkańców – stałych klientów pływalni w Ozorkowie – opublikował w internecie pismo ws. działań dot. oszczędności na basenie. Krytykuje burmistrza i dyrektora obiektu.

Nie ma co ukrywać, że wprowadzone zmiany na basenie odbiły się szerokim echem w mieście. Niektórzy są poważnie zaniepokojeni i pytają, czy „Wodnik” przetrwa ciężkie czasy.

Jeden z klientów w internecie opublikował list otwarty do burmistrza Jacka Sochy i dyrektora CSiR Mariusza Lewandowskiego.

„Szanowni mieszkańcy Ozorkowa, piszę tutaj, bo niestety, ale gdzie indziej dogadać się nie mogę. Mianowicie sprawa naszego basenu Wodnik. Wielokrotnie pisałem do kierownictwa, dyrekcji, ale niestety sprawa został wyciszona lub nie warta uwagi. Panie dyrektorze, miesiąc funkcjonowania basenu na ,,oszczędnościach’’ według was i czy naprawdę są takie różnice? Czy pomału likwidacja prowadząca do zamknięcia tego obiektu daje oszczędności? Bo ja, jako wieloletni klient, nie widzę różnicy żeby coś to miało zmienić, a jestem tylko głupim klientem a nie zarządcą. Ale co ma dać ranne wyłączenie raz dużego basenu raz małego, gdzie i tak grzejecie wszystko tak samo? Liczbą ratowników? Którzy i tak siedzą w swoim pomieszczeniu, a nie na płycie basenu? Zamknięcie saun? Naprawdę to taka oszczędność, gdzie tracicie większość klientów, którzy specjalnie na ten basen przyjeżdżali ze względu na atrakcyjność tego, że te sauny są… Dajecie możliwość nauki pływania dla dzieci, a czemu nie dajecie możliwości regeneracji i odprężenia innym klientom, bo co… nie płacą takiej kwoty jak za naukę pływania? Mnie osobiście jest ogromny żal i przykro, gdyż widziałem jak było… jak ten basen powstawał, a jak jest teraz. Szkoda, że nie idziemy do przodu. Wstyd, burmistrzu i dyrektorze, weźcie się w garść, bo ten Ozorków już umiera”.

M. Lewandowski zapewnia, że żadne pismo nie było ostatnio skierowane do niego ws. wprowadzonych cięć na basenie.

– Zmiany związane z organizacją pracy na basenie wynikają z możliwości finansowych. W chwili obecnej sauny suche włączane są codziennie, zapraszamy – mówi szef CSiR.

Magistrat poinformował redakcję, że o rodzaju usług świadczonych przez pływalnię i kwestiach finansowych decyduje dyrektor CSiR „Wodnik”.

UDOSTĘPNIJ:
Sarna wbiegła na dr
Po co te szlabany? -
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.