HomeAktualnościOrkiestra w Ozorkowie. Bez „światełka do nieba”, za to z morsami i płytą…

Orkiestra w Ozorkowie. Bez „światełka do nieba”, za to z morsami i płytą…

morsy w ozorkowie

110 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 30 stycznia, podczas wielkiego finału, będzie zbierać na ulicach Ozorkowa i okolicznych miejscowości pieniądze na potrzeby okulistyki dziecięcej. Sztab WOŚP tradycyjnie mieści się w Młodzieżowym Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie

Kontakt do sztabu: tel. 42 718 93 53, email.: mdkozorkow@poczta.onet.pl

Tegoroczny, 30 już finał Orkiestry, będzie przebiegał podobnie jak w poprzednim roku. Ze względu na pandemię nie odbędzie się, niestety, koncert finałowy w hali sportowej, ani koncert towarzyszący – „Dorośli Dzieciom”. Nie będzie też pokazu fajerwerków, czyli światełka do nieba.

Licytacja gadżetów orkiestrowych będzie odbywać się internetowo. Orkiestrę można też wesprzeć przez eSkarbony https://eskarbonka.wosp.org.pl/8yfng6

W tegoroczny finał zaangażowały się, jak co roku, placówki oświatowe, kulturalne, organizacje pozarządowe, firmy i osoby prywatne z terenu miasta. Twórcy wydarzenia „Dorośli Dzieciom” przygotowali kolejny album z wierszami i piosenkami, a dochód z jej sprzedaży zasili Orkiestrę.

Szczegółowe informacje na stronie: https://mdkozorkow.pl/

Facebook: Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie.

„Dorośli Dzieciom” dla WOŚP

W Ozorkowie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od lat towarzyszy koncert „Dorośli Dzieciom”. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, ze względu na pandemię koncert nie odbędzie się, jednak organizatorzy akcji przygotowali na XXX Finał WOŚP specjalną, drugą już płytę na której znajdują się wiersze, bajki, a także piosenki, znanych i nieco mniej znanych autorów w zupełnie nowej aranżacji i wykonaniu. Cały dochód ze sprzedaży albumu zasili Orkiestrę, która w tym roku gra na rzecz okulistyki dziecięcej.

Cegiełkę w formie płyty będzie można nabyć m.in.: w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Ozorkowie, w Punkcie Przedszkolnym Plastuś w Parzęczewie lub kontaktując się z Marcelem Gwarczykiem (e-mail: przewodniczacylozorkow@gmail.com), Sylwią Szymańską-Galon z Punkt Przedszkolny „Plastuś”, Małgorzatą Jędrzejczak-Prorok (e-mail: mip.prorok@wp.pl)

Ozorkowskie morsy dla WOŚP

30 stycznia o godz. 12.00 Morsy Ozo z Klubu Sportowego Grucha w Ozorkowie spotkają się nad zalewem miejskim, by po raz kolejny wesprzeć Orkiestrę.

– Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy mają ochotę wejść z nami do wody, jak i tych, którzy chcą pokibicować i wspomóc WOŚP – zaprasza w imieniu ozorkowskich morsów Sylwia Panda.

W Polsce ponad 40 ty
Kierowca miał prawi
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.