HomePrzeczytaj teżNowy komendant z jednostki w Ozorkowie

Nowy komendant z jednostki w Ozorkowie

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę komendanta powiatowego PSP w Poddębicach bryg. Radosława Cieślikowskiego.

Ustępujący komendant podziękował wszystkim zebranym za współpracę, wsparcie i pomoc w trakcie pełnionej służby. W uroczystości udział wzięli m.in.: łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi nadbryg. Grzegorz Janowski, komendanci powiatowi województwa łódzkiego, służby mundurowe, samorządowcy, funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

Bryg. Radosław Cieślikowski rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej w Zduńskiej Woli – Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Łasku w 1998 r., następnie został przeniesiony do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Poddębicach. W kolejnych latach służby zajmował szereg różnych stanowisk min. ratownik, dyspozytor, specjalista w samodzielnym stanowisku ds. kwatermistrzowsko-technicznych oraz starszy specjalista w wydziale ds. operacyjno-szkoleniowych. Od 2016 roku – zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Realizował również zadania z zakresu ochrony informacji niejawnych, ochrony danych osobowych oraz zagadnień obronnych. Na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Poddębicach został powołany z dniem 27 kwietnia 2019 r.

W czasie uroczystości łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi z dniem 27 lutego 2024 r. powierzył obowiązki komendanta powiatowego bryg. Tomaszowi Matusiakowi, dotychczasowemu z-cy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ozorkowie.

BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.