HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiPoddębiceNowe oblicze edukacji w Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach

Nowe oblicze edukacji w Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach

liceum w poddębicach

Właśnie wystartował projekt na realizacje którego, Powiat Poddębicki pozyskał dofinansowanie w wysokości 222 869,02 zł.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na podniesienie jakości kształcenia oraz poprawę warunków prowadzenia edukacji w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Poddębicach. Szkoła zostanie wyposażona w nowoczesne pomoce edukacyjne i narzędzia TIK, takie jak: komputery stacjonarne, monitory, laptopy z zainstalowanym pakietem MS Office, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne. Ponadto nauczyciele podniosą swoje kompetencje cyfrowe dzięki udziałowi w cyklu szkoleń.

– Każde dodatkowe środki przeznaczane na edukację przynoszą dodatkowe profity w przyszłości. W dzisiejszym świecie bardzo istotne są programy mające na celu podnoszenie kompetencji cyfrowych wśród uczniów. Mamy nadzieję, że sukcesywnie będziemy pozyskiwać środki na poprawę warunków naszych placówek – mówi Małgorzata Komajda, Starosta Poddębicki.

– Bardzo cieszymy się z możliwości realizacji kolejnych projektów, na które otrzymujemy dodatkowe finansowanie. Nowoczesne pomoce edukacyjne i szkolenia na pewno przyczynią się do podniesienia komfortu uczniów i pracowników Liceum – mówi Piotr Majer, Wicestarosta Poddębicki.

Dofinansowanie zostało pozyskane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 (Instytucja Zarządzająca – Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego).

O krok od tragedii.
List intencyjny w sp
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.