HomeAktualnościMiasto ogłosi kolejny przetarg. Cena nieruchomości wciąż spada

Miasto ogłosi kolejny przetarg. Cena nieruchomości wciąż spada

kamienica przy poznańskiej

Kamienica zniszczona w pożarze z 1 września 2020 roku przy ulicy Poznańskiej 25 zostanie ponownie wystawiona na sprzedaż. Czwarty przetarg odbędzie się w listopadzie. Choć analizowana była możliwość, aby samorząd wyremontował budynek, to sprzedaż jest jednak bardziej pożądana.

„Kamienica na ulicy Poznańskiej 25 została ponownie wystawiona na sprzedaż o cenie wywoławczej wraz z udziałem w gruncie w wysokości 360 000 zł. Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się 22 listopada br. o godzinie 9:00 w urzędzie miejskim w Łęczycy. Sprawa uzyskania finansowania zewnętrznego była analizowana i taką możliwością mogłoby być pozyskanie środków z Banku Gospodarstwa Krajowego, jednak wiąże się to z koniecznością wkładu własnego, który jest zależny od wysokości przyznanego finansowania. W związku z tym podejmowane są dalsze próby sprzedaży nieruchomości” – informuje magistrat w Łęczycy.

Cena wywoławcza w czwartym przetargu jest o 135 tysięcy złotych niższa, niż podczas pierwszej próby sprzedaży kamienicy.

UDOSTĘPNIJ:
Śmiertelne potrące
W Łęczycy kontener
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.