HomeSzokująceKsiądz sypiał z parafiankami!

Ksiądz sypiał z parafiankami!

ksiądz

Skandal w Wielkopolsce. Ksiądz Wiesław z Trzcinicy miał romansować z parafiankami i rozbijać małżeństwa – informuje „Gazeta Wyborcza”. Kobietom wysyłał swoje nagie zdjęcia. Policja prowadzi śledztwo ws. rozpowszechniania pornografii. Tymczasem duchowny nadal odprawia msze.

Ksiądz Wiesław miał zostać przyłapany na leśnym parkingu z pracownicą banku. Wcześniej miał romansować z mężatką z innej wsi.

Duchowny miał też pisać do jednej z parafianek: „Będę cię lizał z każdej strony”… 

Ksiądz Wiesław z Trzcinicy w lipcu 2021 roku trafił do parafii w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zagrzał rok. Następnie w maju 2022 r. objął parafię w Gądkowicach. „Wiesław wraca do gry”, „Mieszkańcy Gądkowic będą mieli niezłego ogiera, pilnujcie żon” – pisali wówczas internauci. Duchowny spędził tam jednak tylko kilka godzin. Prawdopodobnie kuria w tym samym czasie dostała jego nagie zdjęcia.

Duchowny dostał upomnienie kanoniczne i naganę z ostrzeżeniem. Jeśli dopuści się „kolejnych niewłaściwych zachowań”, może zostać ukarany zakazem sprawowania liturgii. Choć kuria twierdzi, że ksiądz przebywa poza diecezją, 1 listopada widziano go, jak koncelebrował mszę na cmentarzu w Kępnie.

Szok! 13-latka urodz
Koszmarny wypadek! K
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.