HomeAktualnościKrwawe zabójstwo w Łodzi! Polacy zaatakowali Ukraińców… zginął 38-latek

Krwawe zabójstwo w Łodzi! Polacy zaatakowali Ukraińców… zginął 38-latek

nożownik

Na placu Niepodległości w Łodzi, przed kościołem i pomnikiem św. Faustyny, zginął 38-letni Ukrainiec.

Wiadomo, że gdy Ukrainiec wraz z kolegą siedzieli na ławeczce i raczyli się alkoholem, zaczepiło ich dwóch Polaków. Panowie chcieli m.in. pieniędzy na piwo i banknot do wciągnięcia narkotyków. Gdy Ukraińcy odmówili, doszło do przepychanki. W pewnym momencie 67-letni łodzianin wyciągnął nóż i zranił 38-letniego cudzoziemca w rejon gardła i klatki piersiowej. Mężczyzna wykrwawił się.

Policja dziś umieściła o brutalnym zabójstwie informację na swojej stronie internetowej. Można w niej przeczytać:

Łódzcy policjanci zatrzymali 67-latka podejrzanego o zabójstwo, do którego doszło 7 czerwca 2024 roku. Mężczyzna usłyszał już zarzut i grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

7 czerwca 2024 roku przed północą łódzcy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze na jednym z miejskich placów w dzielnicy Górna. W wyniku tego zdarzenia 38-letni mężczyzna odniósł obrażenia i zmarł, co potwierdziła przybyła na miejsce załoga pogotowia medycznego.

Funkcjonariusze z Wydziałów Kryminalnych z VIII Komisariatu Policji, Komendy Miejskiej Policji w Łodzi i Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi natychmiast podjęli działania. Dzięki prowadzonym z dużą determinacją czynnościom sprawdzającym, żmudnej i skrupulatnej analizie poszlak oraz zabezpieczonym materiałom dowodowym, stróże prawa ustalili personalia sprawcy i adres jego przebywania. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi 8 czerwca przed godziną 7:00, w jego mieszkaniu.

Usłyszał zarzut zabójstwa, za co co grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Górna, decyzją Sądu Rejonowego dla Łodzi -Widzewa w Łodzi, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. 

Czynności w tej sprawie, pod nadzorem Prokuraty Rejonowej Łódź – Górna, prowadzą śledczy z VIII Komisariatu Policji łódzkiej komendy.

Nad zalewem w Ozorko
Przedsiębiorca kryt
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ