HomeNa sygnaleKoń wbiegł na drogę! Zginął motocyklista

Koń wbiegł na drogę! Zginął motocyklista

motocyklista wypadek

Koń uciekł z zagrody i wbiegł wprost pod nadjeżdżający motocykl honda, którym podróżowały dwie osoby. Na skutek wypadku 30-letni motocyklista zginął na miejscu, a jego 20-letnia pasażerka została poważnie ranna. Zwierzę również poniosło śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło 13 sierpnia 2022 roku o godzinie 17.15 na drodze gminnej w miejscowości Budy Stryjewskie w gminie Łask. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu łaskiego kierujący motocyklem honda CBR1000 uderzył w konia, który uciekł  z zagrody i nagle wbiegł na jezdnię wprost pod motocykl. Na skutek wypadku motocyklista zginął na miejscu. Jego pasażerka 20-letnia łodzianka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. Koń również poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z łaskiej komendy powiatowej.

Jak widać życie pisze najdziwniejsze scenariusze, dlatego kierujący powinni zachować daleko idącą ostrożność. Nawet na prostej drodze i przy dobrej pogodzie może wydarzyć się coś niespodziewanego. Dlatego policjanci apelują, aby dostosować prędkość nie tylko do przepisów, lecz także warunków drogowych i własnych umiejętności. Mniejsza prędkość zawsze daje więcej czasu na reakcję na nieprzewidziane sytuacje na drodze.

Kolejna katastrofa e
Mieszkańcy są zbul
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.