HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiKierowca wraz z pasażerkami byli pijani. Auto dachowało

Kierowca wraz z pasażerkami byli pijani. Auto dachowało

dachowanie

Do dachowania doszło w miejscowości Sarnówek w powiecie poddębickim. 21-letni kierowca volkswagena był pijany, miał 1,3 promila w organizmie. Z mężczyzną podróżowały dwie kobiety, które również znajdowały się pod wpływem alkoholu.

4 grudnia 2021 roku około godziny 3:00,  na drodze krajowej numer 72 w miejscowości Sarnówek w powiecie poddębickim doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący vw golfem nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, „przekoziołkowało” i stanęło na kołach. Z kierującym w pojeździe podróżowały jeszcze dwie kobiety. Na szczęście żadna z osób nie wymagała hospitalizacji. Badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Kierujący  „wydmuchał” 1,3 promila. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Teraz mieszkaniec Łodzi  za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

UDOSTĘPNIJ:
Śmiertelne potrące
Nakaz szczepień i k
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.