HomeAktualnościKierowca wraz z pasażerką wysiedli z auta, aby ratować pijanego mężczyznę. W całą trójkę wjechała osobówka!

Kierowca wraz z pasażerką wysiedli z auta, aby ratować pijanego mężczyznę. W całą trójkę wjechała osobówka!

policja

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Promiennej w Witoni. Wskutek zderzenia z autem troje pieszych z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

13 marca 2023 roku około godziny 19.00 policjanci udali się do Witoni, gdzie na ulicy Promiennej doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 49-letni kierowca audi jadąc z Witoni w kierunku Józefowa zauważył siedzącego na jezdni mężczyznę. Chcąc udzielić pomocy 41-latkowi zatrzymał pojazd i wraz z 44-letnią pasażerką wysiedli z pojazdu. W znajdujących się na jezdni pieszych wjechał samochód osobowy marki Fiat, którego 59-letni kierowca jechał w kierunku Witoni. Troje pieszych z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitali. Poza 41-latkiem wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Droga na czas pracy policjantów i biegłego była zablokowana. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.

UDOSTĘPNIJ:
Wójt mówi o proble
Potrącony przez poc
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.