HomeAktualnościEmocje wokół „Społem” w Ozorkowie. Czy powodem odwołania prezes są nietrafione inwestycje?

Emocje wokół „Społem” w Ozorkowie. Czy powodem odwołania prezes są nietrafione inwestycje?

społem sklep

Na zdjęciu nowy sklep „Społem” – ma zostać otwarty w maju

Głośnym echem odbiła się w mieście nasza informacja o niedawnym walnym w PSS „Społem” i odwołaniu prezes Agnieszki Derleckiej. W tej sprawie skontaktował się wcześniej z redakcją – jak sam się przedstawił – pracownik spółdzielni spożywców. Dziś (28 kwietnia) też do redakcji zadzwonił pracownik, jednak nie ten, co poprzednio. Poprosił nas o wyjaśnienie sprawy.

– To nie ja wcześniej kontaktowałem się z redakcją – usłyszeliśmy od pana Andrzeja. – Jestem długoletnim pracownikiem i spółdzielcą. To dla mnie bardzo niekomfortowa sytuacja, że ludzie podejrzewają mnie o przekazywanie na zewnątrz spraw dot. „Społem”. Chciałbym jeszcze raz z całą mocą podkreślić, że to nie ja jestem informatorem „Reportera”.

Przypomnijmy, o czym zresztą już pisaliśmy, że próbowaliśmy i wciąż próbujemy skontaktować się z przedstawicielem PSS w Ozorkowie.

Dziś usłyszeliśmy, że była już prezes zdała telefon komórkowy.

Rzekomym powodem odwołania A. Derleckiej są nietrafione decyzje inwestycyjne – otwieranie kolejnych placówek handlowych. Pod znakiem zapytania stoi budowa nowej „Stodoły” przy Starzyńskiego.

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli porozmawiać o problemach „Społem” nie tylko z pracownikami spółdzielni spożywców.

Dramat pod Poddębic
Duże problemy z wyk
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.