HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiDuże zainteresowanie bezpłatnym parkowaniem

Duże zainteresowanie bezpłatnym parkowaniem

parkomat łęczyca

Według informacji przekazanych przed urząd miejski w Łęczycy, zainteresowanie kartami uprawniającymi do bezpłatnego parkowania w Strefie Płatnego Parkowania na terenie miasta jest olbrzymie. O kartę mogą starać się honorowi zasłużeni dawcy krwi. Na chwilę obecną wpłynęło ponad 50 wniosków, wydano już ok. 40 kart zasłużonym honorowym dawcom krwi.

Łęczycki samorząd przychylił się do wniosku złożonego przez Oddział Rejonowy PCK w Łęczycy. Krwiodawcy poprosili o możliwość ubiegania się o kartę uprawniającą do bezpłatnego parkowania w SPP przez honorowych zasłużonych dawców krwi (czyli kobiety po oddaniu przynajmniej 5 litrów krwi i mężczyźni po oddaniu przynajmniej 6 litrów krwi). Rana miasta nie miała wątpliwości co do słuszności sprawy.

Aby móc korzystać z tego przywileju należy złożyć stosowny wniosek wysyłając go na adres korespondencyjny urzędu miejskiego lub wypełnić osobiście w siedzibie straży miejskiej. Specjalny identyfikator wydawany jest po przedstawieniu następujących dokumentów: dowodu rejestracyjnego pojazdu, zaświadczenia o prawie do korzystania z pojazdu wydanego przez leasingodawcę, umowy uprawniającej do korzystania z pojazdu (np. najem, użyczenie), legitymacji Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi.

Lepiej zatankować t
Karambol na autostra
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ