HomeAktualnościCzy pawilon przysłoni? Lokatorzy nie są zadowoleni

Czy pawilon przysłoni? Lokatorzy nie są zadowoleni

inwestycja przed blokiem

Naprzeciwko bloku budowany jest pawilon handlowo – usługowy. Jak łatwo się domyślić, nie jest to powód do zadowolenia dla znacznej części lokatorów – przede wszystkim tych z parteru. Jak wysoki będzie sklep? I czy rzeczywiście lokatorzy mają podstawy do tego, aby narzekać na inwestora.

Przy Rataja w Ozorkowie przez lata naprzeciw bloku było spokojnie. Sporych rozmiarów działka nie była zagospodarowana i co za tym idzie lokatorzy mogli napawać się ciszą. Teraz jest inaczej. Powstaje pawilon.

– Nie ma co ukrywać, że nie cieszymy się z tej budowy. Ta budowla na pewno przysłoni nam słońce. Obawiamy się też, jak to będzie w niedalekiej przyszłości. Jak już ten pawilon rozpocznie działalność. Usługi handlowe z reguły mają to do siebie, że o spokoju można już będzie tylko pomarzyć. Klienci, głośne auta i spaliny.

Rozmawialiśmy z ekipą stawiającą pawilon.

– Rzeczywiście, niektórzy lokatorzy z tego bloku mówią o swoich obawach – słyszymy. – Naszym zdaniem jest jednak zbyt dużo emocji. Przecież pawilon jest wznoszony wcale nie tak blisko bloku. Nie będzie już piętra, bo skończymy na takim poziomie co jest obecnie. Być może ci lokatorzy na parterze będą mieli mniej światła, ale na to już nic nie poradzimy.

Jak się dowiedzieliśmy, inwestorem jest przedsiębiorca z Ozorkowa.

Orlen ostrzega!
Afera na Wiejskiej!
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.