HomeAktualnościCzołówka pod Łęczycą. Kierowcy w szpitalu!

Czołówka pod Łęczycą. Kierowcy w szpitalu!

czołówka

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Topoli Królewskiej. Obaj kierowcy z powiatu łęczyckiego trafili do szpitala. Na miejscu pracowały wszystkie służby.

– Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia wpłynęło do naszej jednostki 19 stycznia o godzinie 17. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 72-latek kierujący mitsubishi jadąc od strony Kutna zaczął skręcać w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się skodzie kierowanej przez 43-latka – przekazuje asp. szt. Mariusz Kowalski z KPP w Łęczycy. – Kierowcy byli trzeźwi, zostali przewiezieni do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy straży pożarnej. Jak informuje Grzegorz Sobiński, oficer prasowy KP PSP w Łęczycy, działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem drogowym. W interwencji trwającej 3h 10 min. udział brały 2 zastępy z Komendy Powiatowej PSP w Łęczycy oraz 1 zastęp z OSP w KSRG (OSP Topola Królewska), łącznie 13 strażaków.

W Łęczycy kradł w
Wrzucili noworodka d
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.