HomeAktualnościCiężarówka uderzyła w busa! Dwie osoby nie żyją!

Ciężarówka uderzyła w busa! Dwie osoby nie żyją!

śmiertelny wypadek

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Grudna w gminie Szczerców. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła pasażerka busa, a jego kierowca został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Dyżurny bełchatowskiej jednostki został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Grudna, w gminie Szczerców. Ze wstępnych ustaleń, policjantów pracujących na miejscu, wynika że kierujący samochodem dostawczym marki bus iveco, 45-letni mężczyzna, jadąc od strony Widawy, nie zastosował się do znaku stop. Nie ustępując pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z jadącym od strony Bełchatowa pojazdem ciężarowym marki renault.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 73-letnia kobieta, pasażerka busa. Kierowca tego pojazdu został przetransportowany śmigłowcem do łódzkiego szpitala, gdzie niestety pomimo wysiłków lekarzy, zmarł. Kierujący pojazdem ciężarowym, 49-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kozienickiego był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

UDOSTĘPNIJ:
Gmina Łęczyca walc
Miało być rondo, s
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ