HomeBez kategoriiChcesz mieć włosy jak z reklamy? Dodaj go do szamponu, a zobaczysz różnicę

Chcesz mieć włosy jak z reklamy? Dodaj go do szamponu, a zobaczysz różnicę

szampon

Zdrowe, lśniące i piękne włosy to marzenie niejednej kobiety. Aby to osiągnąć, należy je odpowiednio pielęgnować. Obejdzie się bez zestawu drogich kosmetyków. Lepiej wypróbować domowy sposób, który sprawi, że kosmyki będą zdrowsze i odżywione. Wystarczy do szamponu dodać odrobinę tego produktu. Daje niezwykły efekt, aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Czy da się odżywić włosy domowymi sposobami? Da się! Nie trzeba wydawać kroci na markowe kosmetyki, by doprowadzić kosmyki do ładu i składu. W pielęgnacji włosów ma znaczenie prostota oraz dobór naturalnych składników. Okazuje się, że jest całkiem sporo tanich i skutecznych metod. Jedną z nich jest dodanie łyżki cukru do szamponu. Ten trik pozwoli podratować kondycję włosów i skóry głowy. Działa niczym botoks na kosmyki.

Dodaj cukier do szamponu. Efekt obłędny

Osłabione cebulki włosów należy systematycznie odżywiać i dostarczać im niezbędne składniki w celu pobudzenia włosów do ponownego wzrostu. Kryształki cukru zawarte w szamponie mają za zadanie zwiększyć krążenie w skórze głowy, a przede wszystkim pobudzić cebulki do wzrostu. Tego typu peeling wykazuje również niesamowite właściwości nawilżające.

Pamiętaj, by podczas mycia włosów skupić się na skórze głowy. Należy ją odpowiednio wymasować, ponieważ składniki odżywcze w szamponie lepiej wnikną w jej głąb. Poza tym wielu ekspertów radzi, by w trakcie tej czynności głowa była odchylona nie do przodu, a do tyłu. Dlatego, że wtedy cebulki są bardziej ukrwione.

źródło: poradnikzdrowie.pl

Babcie wiedziały na
To ważne! „Twoje
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.